Banner

Banner

Titulli Onat ft Cozman and Agon Amiga - Pronto
Ndëgjuar 9,742,398
Shkarkuar 2,998
Pëlqyer 0
Publikuar 20/12/2017

Informatat e këngës
Get the song here https://acromaxmedia.lnk.to/pronto
Lyrics: Onat, Marshall Jungle
Beat: BO beatz & Young Forever Beats
Mix n Master: room6audio
Executive Producer: Onat
Video: Mojo Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store