Banner

Banner

Titulli Ghetto Geasy feat Onat Shaolin Gang - Moti
Ndëgjuar 3,571,194
Shkarkuar 1,266
Pëlqyer 19,651
Publikuar 25/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
“MOTI“
Music & Produced: BIGDEAL RECORDS
Executive producer: GETOAR SELIMI
Teksti: Geasy/Onat/Shaolin Gang

iTunes: https://music.apple.com/us/album/moti-feat-onat-shaolin-gang-single/1485109460?...
Spotify: https://open.spotify.com/album/4PqmWLRYkFd1UeUVjLfzrU
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/116393202
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store