Banner

Banner

Titulli Meda ft Vjollca Haxhiu - Ca ka zemra
Ndëgjuar 5,172,744
Shkarkuar 6,053
Pëlqyer 6,683
Publikuar 06/01/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store