Banner

Banner

Titulli Defri ft. Silva Gunbardhi - Marak
Ndëgjuar 4,443,651
Shkarkuar 3,452
Pëlqyer 19,252
Publikuar 12/01/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Melody: Dafi
Lyrics: Dafi
Music & Arrangement: Alsked Rrenja
Make Up: Sageri
Styling: Aferdita Shehi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store