Banner

Banner

Titulli Capital T - Madness
Ndëgjuar 124,047
Shkarkuar 812
Pëlqyer 2,050
Publikuar 10/02/2018

Informatat e këngës
Buy full playlist : http://fanlink.to/WINTERISHERE

http://smarturl.it/ONIMA

Capital T - Madness
Produced By : BoBeatz

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store