Banner

Banner

Titulli Capital T - Uzi
Ndëgjuar 110,667
Shkarkuar 951
Pëlqyer 1,766
Publikuar 10/02/2018

Informatat e këngës
Buy full playlist : http://fanlink.to/WINTERISHERE


Capital T - Uzi
Produced By : BoBeatz

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store