Banner

Banner

Titulli Capital T ft Don Phenom ft Vinz - Gang
Ndëgjuar 1,146,752
Shkarkuar 3,811
Pëlqyer 12,011
Publikuar 10/02/2018

Informatat e këngës
Buy full playlist : http://fanlink.to/WINTERISHERE

http://smarturl.it/ONIMA

Capital T - Gang ft. Don Phenom & Vinz
Produced By : BoBeatz
Mix/Master : Avaxus

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store