Banner

Banner

Titulli Kastro Zizo ft Rea Nuhu - Dita Dites
Ndëgjuar 69,775
Shkarkuar 171
Pëlqyer 1,242
Publikuar 14/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Kastro Zizo & Rea Nuhu
Dita dites
Muzika & Teksti: K. Zizo - G. Kozeli
Proud. by: Arlenn
Orkestrimi: Gramoz Kozeli & Dj Rob
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store