Banner

Banner

Titulli Capital T - Vec fillimi
Ndëgjuar 227,840
Shkarkuar 1,235
Pëlqyer 4,179
Publikuar 23/02/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Veç fillimi (Capital T)

Directed by: Elena Kelmendi
Execution: Imagine Films
Starring: Capital T


Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

Authentic Entertainment All rights reserved 2018.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store