Banner

Banner

Titulli Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
Ndëgjuar 8,274,176
Shkarkuar 138
Pëlqyer 32,104
Publikuar 02/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/58198582
Spotify: https://open.spotify.com/album/1egAHj0dvnp1IYasHfFod4
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/faj-feat-ermal-fejzullahu-single/1355154754?ls=1

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproducti...
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductio...
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Samanta on:
►Instagram: https://www.instagram.com/samantaofficial/
►Facebook: https://www.facebook.com/SamantaKaravella/

Follow Ermal Fejzullahu on:
►Instagram: https://www.instagram.com/ermal.fejzullahu/
►Facebook: https://www.facebook.com/Ermal.Fejzullahu.Official.Page/


Music: Alandy
Lyrics: Fifi
Melody: Samanta, Ermal
Mix & Master: Muza Academy
Image Maker - Miranda Dupi
M.U.A : Arber Bytyqi
Hair Styling : Eva Dibra
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store