Titulli Sabri Fejzullahu x Vjollca Haxhiu - Dyshja Ideale
Ndëgjuar 1,209
Shkarkuar 102
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Sabri Fejzullahu x Vjollca Haxhiu - Dyshja Ideale - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store