Titulli Vjollca Luka - Flutura
Ndëgjuar 258
Shkarkuar 25
Pëlqyer 1
Publikuar 22/02/2023

Texti i këngës

Vjollca Luka - Flutura - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store