Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli - Zemra thyhet
Ndëgjuar 6,794,004
Shkarkuar 471
Pëlqyer 23,435
Publikuar 07/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
Genta Ismajli - Zemra thyhet

Teksti: Fatmir Muja
Muzika & Orkestrimi: Wirusi
Video: Max Production
MUA: Selma & Kaci
Stylist: Albina Dyla

Follow Genta:
https://smarturl.it/GentaFacebook
https://smarturl.it/GentaInsta
https://smarturl.it/GentaTwitter


Published by: Bzzz Entertainment

#Zemrathyhet #GentaIsmajli

Teksti:

Jo
S’kam asnjë koment
Fjalët s’kanë vend
Kur ndarja dhemb

Dhe prapë
Në kalendar
Data që e shoh
Më bën për të qarë

Fajin e kam unë
Fajin e ke ti
Pse mbetëm të lumtur
Veç n’fotografi

Fajin e kam unë
Fajin e ke ti
Veç n’kohën e shkuar
Jemi bashkë ne dy

Ref.
Zemra, zemra thyhet
Me kujtime s’mund të ngjitet
Koha jonë
Më nuk përsëritet
Një herë zemra thyhet
Me kujtime s’mund të ngjitet
Koha jonëMë nuk përsëritet
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store