Banner

Banner

Titulli Granit Derguti ft. Capital T - Take A Shot
Ndëgjuar 1,859,669
Shkarkuar 3,262
Pëlqyer 10,802
Publikuar 13/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
ONLINE STORES - https://fanlink.to/takeashot
Granit Derguti ft. Capital T - Take a shot (Official Video HD)
Produced by: Granit Derguti, Capital T & Elena Kelmendi
Directed by: Elena Kelmendi
Concept by: Elena Kelmendi
Music Composer: Granit Derguti
Lyrics: Granit Derguti & Capital T
Mastering: Avaxus
Camera/D.O.P/Editing/Color Grading: Imagine Films
Drone operator: Agon Nimani

Connect with Granit Derguti:
https://www.facebook.com/GranitDergutiOfficial
https://www.instagram.com/granitderguti
Snapchat: granitderguti

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

AUTHENTIC ENTERTAINMENT All rights Reserved 2018

#facebook #instagram #premiere #video #song #tittle #capitalt #newsong #artist #new #kosova #albania #mp3 #premiere #video #arri #films #hollywood #50cent #rihanna #vines #swiss #germany
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store