Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Me ty dua te jem
Ndëgjuar 12,699,005
Shkarkuar 6,005
Pëlqyer 30,590
Publikuar 02/06/2018

Informatat e këngës
INSTAGRAM https://www.instagram.com/shkumbinismaili1
FB https://www.facebook.com/shkumbinismailiofficial
Listen : http://smarturl.it/w2qgvm
Web : http://shkumbinismaili.com/


Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili
Orchestration : Edi Balili
Mixed & Mastered :
-Edi Balili
-Endri Kasmi
-Angjelo Camandioti
-Kujtim Balili

STRINGS
Violine - Albana Leka
Viole - Ines Memisharaj
Cello - Jona Budinaku

Aoustic/Electric Guitar
Arjan Gjici

Audio Production
Muza Production Academy

supported by : Online Music Media
2018 / All Rights reserved : Shkumbin Ismaili

ME TY DUA TE JEM


Vetem un e di,si jetoj pa ty,si jetoj me lot ne sy
Vetem un e di,kur nuk jam me ty,jeta m’duket bardh e zi
Ti nuk me kupton,as qe me degjon,kur them te dua pa kufi

Gjithcka po ndryshon,behet dimer,vere ti nuk je me si cdo here
Jeta ime kjo,si nje melodi,plot me nostalgji.

Ref:
Me ty dua te jem,ne kete nate me shi
jeta ime ska kuptim pa ty
Me ty dua te jem vetem mos me ler
a thua do te shoh edhe nje her.

Vetem un e di,si jetoj pa ty,si jetoj me lot ne sy
Pervec teje jo asnje ne kete bote nuk ma shuan mallin dot
Pervec teje jo asnje ne kete bote s’me kupton si ndjehem sot

Gjithcka po ndryshon,behet dimer,vere ti nuk je me si cdo here
Jeta ime kjo,si nje melodi,plot me nostalgji.

Ref:
Me ty dua te jem ne kete nate me shi
jeta ime ska kuptim pa ty
Me ty dua te jem vetem mos me ler
a thua do te shoh edhe nje her.

#shkumbinismaili #metyduatejem #vetemuneedi #shqip #albanian #music #ballads

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store