Banner

Banner

Titulli Bekim Kumanova ft Nderim Pajazitaj - Ti me ke vra
Ndëgjuar 696,510
Shkarkuar 1,329
Pëlqyer 196
Publikuar 08/06/2018

Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics - Arday & Genc Prelvukaj
Video - Black Fish Entertainment
Language : Albanian
Country : Republic of Kosovo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store