Titulli Bekim Dehari - O mor djal i ri ne at gurbet
Ndëgjuar 914
Shkarkuar 71
Pëlqyer 3
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Bekim Dehari - O mor djal i ri ne at gurbet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store