Banner

Banner

Titulli Mergim Mjeku - Albanian X German Mashup
Ndëgjuar 1,231,864
Shkarkuar 1,531
Pëlqyer 4,644
Publikuar 16/06/2018

Informatat e këngës
Albanian X German Mashup 2018 - Mergim Mjeku (Official Video)
Booking Manager: +49 160 6080 361

INSTAGRAM ▸ @mergim_mjeku
https://www.instagram.com/mergim_mjeku/
SNAPCHAT ▸ mergim_mjeku

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store