Titulli Savanna x Durim Malaj - MASHUP
Ndëgjuar 1,171
Shkarkuar 132
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Savanna x Durim Malaj - MASHUP - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store