Banner

Banner

Titulli Capital T - O Ma
Ndëgjuar 6,952,200
Shkarkuar 5,138
Pëlqyer 33,266
Publikuar 22/06/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
DIGITAL STORES - https://fanlink.to/CapitalT-OMa
Capital T - O Ma
Produced by : B.O Beatz x Lorenc Aliaj (Avaxus)
Beat : Zino Beatz & Jermaine Penniston
Video by: FatiTV

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

AUTHENTIC ENTERTAINMENT All rights reserved 2018.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store