Banner

Banner

Titulli SKERDI - Se kam prit
Ndëgjuar 440,998
Shkarkuar 2,185
Pëlqyer 4,200
Publikuar 23/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

REDBOX Entertainment http://instagram.com/redboxent
Lyrics: SKERDI
Video: Florid Imeraj

Skerdi on Instagram: http://instagram.com/skerdiago

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store