Banner

Banner

Titulli B2N - Dashuri dhe Trendafila
Ndëgjuar 141,099
Shkarkuar 1,602
Pëlqyer 3,375
Publikuar 05/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Music & Lyric: B2N
Acoustic guitar: Astrit Stafai
Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
https://www.instagram.com/b2n_beatz
https://www.facebook.com/B2N.Beatz
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store