Titulli Rovena Ibrahimi x Renato Jaho - Vere - Trendafila
Ndëgjuar 214
Shkarkuar 25
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Rovena Ibrahimi x Renato Jaho - Vere - Trendafila - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store