Titulli Rovena Stefa x Labinot Rexha - Potpuri
Ndëgjuar 1,043
Shkarkuar 115
Pëlqyer 2
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës

Rovena Stefa x Labinot Rexha - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store