Titulli Valbona Spahiu x Labinot Rexha x Dafina Dauti - Dimrin e bajm vere
Ndëgjuar 115
Shkarkuar 6
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Valbona Spahiu x Labinot Rexha x Dafina Dauti - Dimrin e bajm vere - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store