Titulli Ernim Ibrahimi x Regjep Veliu - Mr Sero Shqipet
Ndëgjuar 897
Shkarkuar 38
Pëlqyer 5
Publikuar 28/04/2023

Texti i këngës

Ernim Ibrahimi x Regjep Veliu - Mr Sero Shqipet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store