Banner

Banner

Titulli Xhesika Ndoja - Akoma e dua
Ndëgjuar 129,348
Shkarkuar 1,205
Pëlqyer 1,515
Publikuar 14/07/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Video FullMoon Production
Directed By Klaudia Shehu
Music & arrangament: Alsked Rrenja
Lyrics: Sebastiana Brecani
Composition: Anxhelo Koci
Make Up & Hair: Parukeri Merita & Beautycenterlinda
Stylink: Aferdita Shehi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store