Titulli Xhesika Ndoja - Vuj vuj
Ndëgjuar 1,050
Shkarkuar 116
Pëlqyer 11
Publikuar 27/02/2023

Texti i këngës

Xhesika Ndoja - Vuj vuj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store