Titulli Xhesika Ndoj ft Turab - Sikur ti
Ndëgjuar 498
Shkarkuar 25
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Xhesika Ndoj ft Turab - Sikur ti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store