Banner

Banner

Titulli Xhesika Ndoj - Sta fali
Ndëgjuar 131,319
Shkarkuar 9,615
Pëlqyer 1,921
Publikuar 17/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip

Video by: Fullmoon Production
Directed by: Klaudia Shehu
Produced by: Apollo
Lyrics & Melody Line: Gent Fatali
M.U.A & Hair: BCL
Styling: Xhesika Store & Aferdita Shehi

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/716XoRDGwMUOHxpmrEFLsl
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/90694602
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/sta-fali-single/1456608780?ls=1&app=itunes
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store