Titulli Labinot Rexha x Edo Bazz - Zemren ty ta Fali
Ndëgjuar 612
Shkarkuar 9
Pëlqyer 2
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Labinot Rexha x Edo Bazz - Zemren ty ta Fali - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store