Banner

Banner

Titulli Elinel ft DJ Dagz ft DJ PM - Gangsta
Ndëgjuar 1,228,818
Shkarkuar 125
Pëlqyer 6,578
Publikuar 19/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

ELINEL ft Dj DAGZ & Dj PM - Gangsta
Music & Produced: Cricket
Master: Nome Entertainment
Lyrics: ELINEL
Executive Producer: Rinor Hykolli

© 2018 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store