Banner

Banner

Titulli Astrit Mulaj - Miremengjesi
Ndëgjuar 742,637
Shkarkuar 1,747
Pëlqyer 2,515
Publikuar 21/07/2018

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store