Banner

Banner

Titulli Vani - Dajak
Ndëgjuar 1,618,120
Shkarkuar 2,377
Pëlqyer 8,999
Publikuar 14/08/2018

Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/70716182
Spotify: https://open.spotify.com/album/2z6FsutBkJDW7ajGhnOSRF
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/dajak-single/1426517443?ls=1

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Vani on:
►Instagram: https://www.instagram.com/vanigjuzi/
►Facebook: https://www.facebook.com/vanigjuzi/

Music & Arrangement: Jurgen Shira
Lyrics: Endrit Mumajesi "MUMA"

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store