Titulli Vani ft. Bes Kallaku - Nomi
Ndëgjuar 126
Shkarkuar 24
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Vani ft. Bes Kallaku - Nomi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store