Titulli Bes Kallaku x Andreas - Jena Deh
Ndëgjuar 145
Shkarkuar 18
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Bes Kallaku x Andreas - Jena Deh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store