Titulli Bes Kallaku x Bledi - Lepurushe
Ndëgjuar 110
Shkarkuar 12
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Bes Kallaku x Bledi - Lepurushe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store