Banner

Banner

Titulli Ana Kabashi - Bla Bla Boy
Ndëgjuar 138,448
Shkarkuar 1,471
Pëlqyer 1,304
Publikuar 07/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/72572622
Spotify: https://open.spotify.com/album/5lJ1aetIx7HKKVE0m5oQa9
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/bla-bla-boy-single/1435702800?ls=1
Music line: Ana Kabashi & Markel
Lyrics: Ana Kabashi
Beat: Markel
Producer by: Revolution International Production

Follow on Instagram:
@annakabashi
@riproduction.alb
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store