Banner

Banner

Titulli BOMBA - E.M.
Ndëgjuar 305,228
Shkarkuar 723
Pëlqyer 1,450
Publikuar 08/09/2018

Informatat e këngës
STREAM: https://lnk.site/e-m

Lyrics : BOMBA
Music : SHUCKA BEATS
Produced by : K- MASTER
Rec, mix, master : PINT
Video : MOTIONAL

Connect with P.I.N.T.:
Facebook: https://www.facebook.com/PINT.KS

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store