Banner

Banner

Titulli Capital T - BOMBA
Ndëgjuar 2,739,041
Shkarkuar 6,532
Pëlqyer 12,921
Publikuar 21/10/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://fanlink.to/CapitalT-Bomba

Capital T - BOMBA

A film by: Alban Selimaj
Cinematographer: Adonis Krasniqi
Produced by: Capital T
Music by: Rzon
Mix & Mastered by: Lorenc Aliaj - Avaxus

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

#truekapo #capitalt #music #hits #2018 #youtube #facebook #instagram #psepomalunlojen #bomb #bomba

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store