Banner

Banner

Titulli Natti Daja ft Stine - Per Lumturine
Ndëgjuar 336,703
Shkarkuar 2,131
Pëlqyer 3,775
Publikuar 08/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
Music & Lyrics: Natti Daja
Guitare: Lauren Halili
Bass: Ersiljo Daja
Saz: Ilir Qemalja
Production: NMusic 2018
Follow on insta: https://instagram.com/natti_daja
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/72500192
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store