Titulli Gold AG x Ismet Bexheti - Daja me nipa
Ndëgjuar 291
Shkarkuar 49
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gold AG x Ismet Bexheti - Daja me nipa - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store