Banner

Banner

Titulli S4MM - Dashuri
Ndëgjuar 15,288,262
Shkarkuar 13,710
Pëlqyer 0
Publikuar 15/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Beat by: Beataura
Mix/Master by: Don Gima
Video by : CaptureHood


Connect with SAMM:
Snapchat : samirs4m
Fanpage : https://www.facebook.com/S4MMofficial
Instagram : https://www.instagram.com/samirs4m
Facebook : https://www.facebook.com/samirs4m
www.s4mmtv.com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store