Banner

Banner

Titulli Noizy ft Ghali - Parku i lojrave
Ndëgjuar 4,462,224
Shkarkuar 5,237
Pëlqyer 80,089
Publikuar 24/09/2018

Informatat e këngës
Listen "Parku i Lojrave (feat. Ghali)" on Apple Music: https://apple.co/2xzWjZm

Follow #Noizy / Follow #Ghali:
Instagram: https://bit.ly/2puPx2M
Twitter: https://bit.ly/2zqIzBw
Spotify: https://spoti.fi/2xL7DkJ

Facebook: http://on.fb.me/1DUthR3
Instagram: http://bit.ly/1nfpCZ2
Twitter: http://bit.ly/1EsFvkn
Spotify: http://bit.ly/GhaliSpotify
Direction: Ajola Xoxa
DOP: Alexandar Krstevski
Production: Anima Pictures
Stylist set: Ajola Xoxa,
Stylist Ghali: Ramona Tabita
Editing: Federico Lombardi
Producer names: Millibeatz x nico chiara

Cast:
Sara Kolami
Enes Cizi
Rando Jonuzi
Kozara
Sindi Gjoshe
Guenda Naci
Katalea Kusi
David Tufa
Charles
Enrik Osmani
Klejdi Metaj

Chorus:
Kujdes se ca flet Vijn cunat me lodra te parku lojrave,
Kujdes se ca flet Vijn cunat me lodra te parku lojrave,
Kujdes ca tregon vijn cunat me hoodies te parku lojrave,
Kujdes me kan flet vijn Cunat me uzi te parku lojrave:
Ghali:

Noizy rap:
Kthena mbrapsh si karma,
Njihem Sikur drama,
All I hear is chit chat,
Tregon cfar keni me bo,

Femna nxeht si lava,
2 a 3 a 4’tra,
Take em back to my yard,
And send em back tomorrow,

All I really think of,
Eshte vetem Per muzik,
All I really care for,
Eshte vetem Per muzik,

Tash vishem me teshat e mia,
Mama mia,
Illyrian blood line,
U Mbush çatia,

I get High on my supply,
Hajde ktu nalt per me pa,
Jena plot jo vec njo,
Kshuqe..

Chorus:
Kujdes se ca flet Vijn cunat me lodra te parku lojrave,
Kujdes se ca flet Vijn cunat me lodra te parku lojrave,
Kujdes ca tregon vijn cunat me hoodies te parku lojrave,
Kujdes me kan flet vijn Cunat me uzi te parku lojrave:

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store