Banner

Banner

Titulli Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Flake
Ndëgjuar 2,232,143
Shkarkuar 3,038
Pëlqyer 9,218
Publikuar 26/09/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Available on: https://acromaxmedia.lnk.to/Flake

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store