Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj feat Eni Koci - Harrove
Ndëgjuar 3,198,525
Shkarkuar 5,778
Pëlqyer 11,160
Publikuar 19/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/harrove


Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Eni Koci & Genc Prelvukaj
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store