Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj - Vjeshta
Ndëgjuar 642,914
Shkarkuar 198
Pëlqyer 3,509
Publikuar 12/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Year: 2015
Lyrics : Genc Prelvukaj
C- Black Fish Entertainment


Social Media :

https://web.facebook.com/gencprelvukajkosovo/
https://www.instagram.com/gencprelvukaj/
https://twitter.com/GencPrelvukaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store