Banner

Banner

Titulli Astrit Mulaj - Kalle Shqipe
Ndëgjuar 584,584
Shkarkuar 2,907
Pëlqyer 725
Publikuar 21/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Download/Stream: https://fanlink.to/KalleShqipeAlbum
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: https://www.instagram.com/eurolindi_music/
Video : Mproduction
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store