Titulli Mili Sallauka ft Qershore Tafallari - Cka mka syri
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 121
Pëlqyer 0
Publikuar 17/04/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store