Banner

Banner

Titulli Pro Band ft Shqipja ft Ryva ft Ganja - Potpuri
Ndëgjuar 184,371
Shkarkuar 1,712
Pëlqyer 333
Publikuar 27/11/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store